Issi sa for siden:
Jeg sykler til jobb 3 ganger i uka,det er ca 6mil i uka. Er dette negativt,har dørt et sted at man ikke skal trene??:confused::confused:
Issi sa for siden:
Jeg sykler til jobb 3 ganger i uka,det er ca 6mil i uka. Er dette negativt,har dørt et sted at man ikke skal trene??:confused::confused:
Zincite sa for siden:
Det er ikke negativt å trene, men i overgangen til ketose kan det være vanskelig. Vi reagerer forskjellig når vi går over til fettdrift. Vet ikke hvor lavt du ligger på karbene, og det er forskjell på hvor vi går i ketose. Mange som får gode resultater på utholdenhet og lavkarbo.
Du kan se litt på disse 2 trådene
Høyfettkosthold og utholdenhet
Styrketrening og lavkarbo
og ellers under treningsdelen :)
Jaudaa sa for siden:
Ketose og trening er fantastisk. Jeg hadde min første skikkelige springeøkt på nesten 2(!) år på fredag. Jeg sprang 10km på1 time, og ble ikke sliten, hadde lyst å springe 1 mil til..var helt sinnsykt.
Så funker fett :)
Lavkarboforumet er i en flytteprosess, denne versjonen av Lavkarbo.no er fortsatt under utvikling. Hvis du vil svare i tråden, så kan du gjøre det her.