Ja, når jeg ser på pakka så inneholder hver skive kun 3 g karbo... Så derfor lurer jeg på om et par sånne er greit? Noen ganger blir arbeidsdagen lenger enn forventet, og da er det greit å ha noe i bakhånd! Fastfood er ikke akkurat lett på ketolyse!!! ;)
Ikke noe å være falu for det da! Søren meg ikke sååå enkelt med søkefunksjonen her inne ;) Fordelen med å finne gamle tråder er jo at man får enda flere svar enn de man får i sin egen tråd :D
Jeg er i samme situasjon som deg. Jeg har løst problemet med å bake Nannhas supergode knekkebrød forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=30214
Disse har jeg liggende i en tett plastboks på jobb, og så har jeg en pakke ost i kjøleskapet. Disse knekkebrødene er kjempegode og inneholder bare 1.5 karber pr. stk.
Lavkarboforumet er i en flytteprosess, denne versjonen av Lavkarbo.no er fortsatt under utvikling.
Hvis du vil svare i tråden, så kan du gjøre det her.