< Tilbake til oversikten

Julekiloene er borte

#1

Shrinking Line sa for siden:

Da jeg kom tilbake til Wien viste vekten 4kg opp, som jeg viste var vann etter mer karbs og flyturen. Mulig en kg med litt julemat og.
Det er nå 2 uker siden, og selv om jeg ikke har kjørt 100% før de siste 5 dagene, så er nå alle jule kg borte.

Utrolig deilig. Før har det vært at jeg har bare forsatte å gå opp på denne tiden, men ikke denne gangen, nå skal jeg enda mer ned.


#2

frifuggel sa for siden:

Godt jobbet :D Ha en fiiiin søndag!


#3

Gerd sa for siden:

:heia:


#4

Yonah sa for siden:

Kjempeflott! Da er det bare å jobbe videre på lavkarboveien.


#5

Shrinking Line sa for siden:

Takker og bukker. Og her kjører vi på for fult ja, det er helt sikkert. Skal på litt shopping i USA i mars, så da må noen kg til bort så vi ikke sløser penger med å kjøpe for stor str.


#6

Tutte sa for siden:

Så flott ! :) Lykke til videre ! :)


Lavkarboforumet er i en flytteprosess, denne versjonen av Lavkarbo.no er fortsatt under utvikling. Hvis du vil svare i tråden, så kan du gjøre det her.