Hei der!
JEg er ny her! Og skal begynne på kuren imorgen.
Fødte for 5 måneder siden, gikk opp 22 kg under graviditeten og har fortsatt 10 igjen:( HAr store problemer med kroppen etter graviditeten, og fortsatt et kjempe dårlig bekken:( Så kan nok ike satse på trening, så her blir det ketolysekur:)
Samboern min skal også være med, så dette blir spennende!!
Jeg har BMI på 26 og han på 30, så vi har noen kg vi godt kunne ha bli kvitt:) Hele grunnen er kostholdet vårt!! Vi fråtser i godis, i stoooore mengder! Så blir vanskelig å holde seg unna:(
Gleder meg til å bli kjent med dere her inne, og håper irkelig jeg klarer dette! For er så fryktelig misfornøyd med kroppen min nå:(
Lykke til! Jeg starter også i morgen. Jeg har fastet siden nyttår for å få en ren start, og har begynt å spise litt igjen i dag. Jeg har ikke lest boka ennå, men har bestilt, så det blir så godt jeg kan ved hjelp av forumet og lesing på nettet foreløpig. Jeg er i alle fall klar som et egg!
Tusen takk alle sammen.
Er nå igang:)
Til frokost var det omelett med pølse, skinke og blomkål...namnam:)
3,5 karbohydrater til frokost, og skal spise resten til lunsj. Så det blir da 7 karbohydrater på frokost og lunsj tilsammen, det er vel greit?
Jeg vil også gjerne være med... har ikke vært aktiv i forumet. Men gikk ned 5 kg før jul - hvorav halvparten er tilbake. Vil nå stå på hardt frem til sommeren for å nå ønsket mål.
15 g karbo er tillatt i begynnelsen:)
Vi driver å lager omeletten nå.. har ikkje spist enda i dag. Så skal vi ha ovnstekte tomater seinere, kylling og lavkarbo fiskegrateng:)
Hei!
Sambo og jeg startet også i dag. Vi gikk på Ketolyse for 2 år siden,med bra resultat. Klarte å holde vekta frem til sist sommer. Men, etter en høst med fri flytt av karbohydrater er det på tide og starte på han igjen. Var ikke veldig aktiv på forumet sist, men planlegger å bruke det mer denne gangen. Føles godt å vite at vi er flere som starter nå.
Lykke til alle sammen – dette klarer vi :)
Lavkarboforumet er i en flytteprosess, denne versjonen av Lavkarbo.no er fortsatt under utvikling.
Hvis du vil svare i tråden, så kan du gjøre det her.