:)..fikk lettere sjokk da jeg gikk på vekta i dag.Begynte med easy life pulver på mandag . Etter å ha levd lavkarbo en stund følte jeg at jeg klarer å holde vekta stabil men jeg gikk lite ned.greide tilslutt å manne meg opp til en pulverkur.skal holde på i minst tre uker før jeg går over til lavkarbo igjen.
Har vært på spinning 3 ganger og har faktisk hatt mere energi enn på lavkarbo.Gleder meg til mandag.
Jo takk alt er mulig!Jeg har prøvd pulver før men har aldri gått ned så mye så kombinasjonen med trening har nok satt fart i mitt trege system.Har lavt stoff skifte og insulin resistent så jeg er vant til at slanking er som å kjøre bil med håndbrekket på:D
Gratulerar så masse! Har du akkurat begynt? Kva et du på ein "vanleg" dag? Kva unngår du? Eg treng tips. Har prøvd i 3 veker no, men gjekk kun ned første veka. 4,2 kg - så har det stått bom i ro. No lurer eg på kva eg gjer feil:confused:
Ja jeg begynte sist mandag.-6,3 på en uke, men jeg spiser ikke derfor så stor nedgang.jeg har brukt 3 poser med easy life kst erstatter hver dag.Har selvfølgelig drukket masse vann også.Jeg har også prøvd lavkarbo med dårlig resultat så jeg bestemte meg forå gå ned minst 10 kg med pulver før jeg går tilbake til lavkarbo igjen.
gjorde det samme for 1 år siden og de 10 kg jeg tok av da er fortsatt borte.Derfor vlgte jeg å gå på'n igjen .
Lavkarboforumet er i en flytteprosess, denne versjonen av Lavkarbo.no er fortsatt under utvikling.
Hvis du vil svare i tråden, så kan du gjøre det her.