I dag ble eldstemann 15 år, og i den anledning har jeg spist pløse og potetstappe, sjokoladefondant, gele og vaniljesaus og det var FORTREFFELIG, mest fordi jeg ikke har et snev av dårlig samvittighet!
Dette var min første og sisste planlagte utskeielse, men jeg tror jeg hadde godt av det!!!
Det var akurat det han sa, han vet at jeg aldri spiser kaker og karber uansett, man jeg sa i går at det er jo en sååå spesiell dag i dag at jeg bare skal kose meg. Han ble skikkelig glad han, hehe
Blir ikke noe problem å ta seg inn, føler vannsamlingene i hendene og føttene, og jeg er oppblåst i magen, karber sucks spør du meg ;)
Mhm, kos deg du, mange som ikke tåler det noe særlig, men på meg som nå har hatt to helger på rad med utskeielser, så tar det ca. en uke før jeg er tilbake på track'et igjen....tar selvfølgelig lengre tid på denne måten, men for meg i hvertfall, så er det ikke noen stor skandale:-)
Flinka mi, Nuppelupp. Nå skal jeg snart bli flink igjen også. Jeg er ansatt som lavkarbo coach for broren min, så da må jeg nesten strame inn litt ekstra.
Lavkarboforumet er i en flytteprosess, denne versjonen av Lavkarbo.no er fortsatt under utvikling.
Hvis du vil svare i tråden, så kan du gjøre det her.