xlmodell sa for siden:
Jeg er ei jente på 28 år, som tidligere gjorde div små modelloppdrag og syntes det var kjempegøy, men så plutselig ble jeg feit!
Eller det skjedde jo ikke plutselig, men jeg gikk opp 45 kg da jeg var gravid med min datter som ble født i 2005.:eek:
Etter det er det diverse ting i livet mitt som har gjort at vektnedgang er blitt nedprioritert,og jeg har jort en hel masse halvhjertede forsøk med det resultat at kroppen bærer preg av å ha gått mye opp og ned i vekt :(
Jeg har rundt 28 kg jeg skal ned i vekt...
Nå har jeg bestemt meg,og jeg SKAL klare det denne gangen..ikke bare å gå ned i vekt, men også å få en flott kropp tilbake.;)
Da jeg syns det er hjelper ekstra på motivasjonen at folk følger meg på veien, har jeg laget en blogg som jeg kommer til å oppdatere jevnlig.
Jeg blir glad for alle tilbakemeldinger:)
Bloggen finner dere her.
Da gjenstår det vel bare å ønske alle dere en fin dag videre..