jeg kom på at jeg skulle sjekke med stix i kveld.og jeg fikk nesten ikke uslag:eek: uff.
Har spist helt vanlig i dag. og i går også - spiste kansje litt vel mye IFA på jobb nesten en pose ble uggen i magen. detter jeg utav ketos nå?
ikke at det har så mye og si for jeg tror det kommer til gå utav ketose nå når jeg skal inn på 14dagers rehabilitering.
har bakt sånn lavkarbo brød. noen som har noe forslag for å komme best mulig unna disse 14 dagene.???
Utslag er utslag. Finnes ikke svak eller sterk ketose.
Det ligger en klistret tråd enten i ketolysedelen eller atkinsdalen av forumet her som heter "alt du ønskerå vite om ketose"
Søk opp den og les den. Der får du god greie på ketose :)
(Psst: Start overskriftene i nye tråder med stor boksav, please;))
Det kan lønne seg å ringe og snakke med dem på forhånd og ta en tur innom kokken første dag og legge frem en liste over ting du kan/ikke kan spise.
Lykke til!
vel jeg har med egent brød, spiser bare deler av middagen prøver og unngå de verste karbo-bombene............mye salat og kjøtt. så sjekke med stix sånn ana hver dag har æ tenkt
Lavkarboforumet er i en flytteprosess, denne versjonen av Lavkarbo.no er fortsatt under utvikling.
Hvis du vil svare i tråden, så kan du gjøre det her.