Jeg går på 3 uken min med lavkarbo, vekten går ned og jeg føler meg bedre enn jeg kan huske :D.
Men fikk høre om ei i går som har gått ned 35 kg på et halvt år med easy life, og hun fikk beskjed av legen om å kutte ut i hvertfall til over sommeren. Hun har mistet hår, kolapset flere ganger osv.
Hun har tatt alt av vitaminer og mineraler som hun trenger, og trent flere ganger i uka og spist lavkarbomat i tillegg til kosterstattere.
Spørsmålet mitt er da, er lavkarbo farlig for noen?
Easy Life....? Er ikke det pulverkur, lavkarbo/lavfett/lavkalori og mye trening? I såfall er det ikke særlig rart at hun kollapser. :eek:
Da er det er IKKE lavkarbo hun har gått ned på. Når man kjører både lavkarbo og lavfett samtidig - blir sammensetningen litt feil, tror jeg. Da sitter man igjen med proteiner. Det går ikke an å leve på bare proteiner.
Nei, jeg spiser ordentlig mat, og ikke pulver, det er ikke noe for meg ;) Liker og bli mett, og det blir man med dette kostholdet :)
Lavkarboforumet er i en flytteprosess, denne versjonen av Lavkarbo.no er fortsatt under utvikling.
Hvis du vil svare i tråden, så kan du gjøre det her.