arvid g sa for siden:
Er dette en Konspirasjon? Eller bare god butikk?
Lipitor,kolesterol senker fra Pfizer!
Ha i minnet at alle leger har av sin biologi professor lært alt om Kolesterolets ekstremt viktige biologiske prosesser! Tror dere ikke at toppfolka i Pfizer vet det samme?
Dette er "glemt" med en gang de kommer ut i praksis,da er de nærmest under administrasjon av legemiddel industrien.
Men tenker de ikke på helsa vår da?
Lipitor .kolesterol senkende medisin fra Pfizer(som også har produsert Kjemiske våpen !!),selger for ca. 65 MILLIARDER pr.år.!
Eller tror dere at de pusher Lipitor gjennom legene for å være "snille" med oss?
Nå er det søksmål mot Pfizer i USA[font=Arial][/font]
[font=Arial][/font]
Lipitor øker Hjerte Infarkt med 10 %!
The pharmaceutical company Pfizer is being sued. Health-care advocates Community Catalyst say that Pfizer lied to women and seniors when they claimed that Lipitor would reduce their risk of having a heart attack. The case used a recent study of 2,000 women as evidence. The study found that women who took Lipitor ran a 10 % higher risk of heart attacks than those who took a placebo!
USA Today September 28, 2005[font=Arial][/font]
Community Catalyst.org [font=Arial][/font]
Boston Herald September 29, 2005[color=#222222][/color]
Tror du at Pfizer snart vil si at:
"vi beklager at vi har solgt denne giftige medisinen,som har ført til så mye sykdom og død, så nå slutter vi frivillig med det" !!
De folka der slutter ikke med noe som helst,før de blir dømt til det i en rettsal!
Det kommer de til å bli!
Tror du at de ikke har visst om disse negative effektene fra Lipitor?
Siste nytt i ”Kolesterol-Saken”. 9/8/2008[color=#222222][/color]
Overlege på hjertemedisinsk avdeling på Rikshospitalet gikk hardt ut mot Lipidklinikkens ”vrang-bilde” på Kolesterol!! Det skulle han ikke gjort![font=Arial][/font]
”Jeg er innklagd til legeforeningens etiske råd på grunn av mine kjetterske tanker om kolesterol. Egne meninger er tydeligvis ikke bra. Men jeg har ikke tenkt å la meg kneble, for det siste halvåret har vist at jeg hadde rett. Først vil jeg minne alle kolesterolfanatikere om Grunnlovens § 100, som presiserer at ”Ytringsfrihet bør finde sted”. De har mye de må forsøke å kneble om dagen, som resultatet av to store studier fra USA.” Lipitor øker sjansen for Infarkt og hjerneslag med 10%
Av: Tor Ole Kjellevand
Han ble ”frikjent”!
Her ser dere litt av min motivasjon til å i det miste få infoen ut til dere! Det er kun de metoder jeg bruker nå, som har gjort at alle dere ”er kommet på banen”! Ingen i ansvarlige stillinger ønsker å lese det dere har lest. Jeg sensureres vekk fra flere nettsteder,kanskje også snart fra Lavkarbo.no? Hva er de redde for? Hvem er de redde for? Eller er det bare så enkelt at de gir blaffen? Selv om det kan koste enormt mange mennesker livet?
Har dere aldri tenkt den tanken, hvorfor dere aldri har hørt alle de skadelige effekter fra eks. plante og fiske fett? For de er reelle! Det som forundrer meg meget er at ernærings ”eksperter” og helsepersonell ikke engang blir bekymret av å se studiene?
Jeg ville ”gravd” meg ned i det for å se om dette kan være tilfellet for jeg liker ikke utviklingen hva sykdommer angår! Eller synes man at helsetilstanden i folket er veldig bra?
Men nå som dere vet det, kan dere enten gå inn på evt. Ray Peats web for lese dere opp på helse emner, eller dere kan gi blaffen!
Har dere en frisk, slank og sterk kropp så er vel det ok? Men,hvis dere derimot ikke har det, ja hva gjør dere da? Det er ditt ansvar!
Arvid g