I disse økonomiske krisetider, hva handler dere da inn til ei uke.
Har dere tips om hva som er billig og super som mat?
Jeg elsker Dole sine salater, hiver oppi en tomat og en halv boks med skinke. Dette spiser jeg på en nattevakt, og for det meste går jeg 100% altså 16 netter i måneden. Synes kanskje at den kosten blir litt dyr da, for jeg spiser jo litt på dagen også :p
Så!! Blir kjempeglad for gode tips fra dere o vise damer og menn!
grønnsaker er jo ikke så alt for dyrt,og lager man en salat holder den lenge:)
tunfisk er billig
egg
så er det jo bare å følge med på tilbudene.kiwi har vell en del billig kjøtt i helgene.så er en fordel å ha fryser når man kommer over gode tilbud så man kan fryse ned litt;)
lager opp en del middagsmat som det blir igjen rester av, dette frysser jeg bned og tar med på jobb. Sånne eggemuffins, tacokjødeig, koteletter osv er supert å ha.
Nå vet jeg ikke helt hva du mener med rimelig, for det spørs hva du sammenligner med.
Husk bare å sammenligne med annet fullverdig kosthold.... Brødskive/loff med ost eller Grandiosa er ikke fullverdig....:oOg lar du være mineralvann av alle slag og snop, så blir det litt penger til sunn mat:D
Smaker nydelig og kan lages i stor mengde og ta frem en dag du fyser på litt ekstra godt...:)
Lykke til :klem:
Lavkarboforumet er i en flytteprosess, denne versjonen av Lavkarbo.no er fortsatt under utvikling.
Hvis du vil svare i tråden, så kan du gjøre det her.