< Tilbake til oversikten

Sjokkerende!


#2

Kreta sa for siden:

:eek::eek::eek::eek:

Godteri er dyrt ja......merker det godt på kassalappen når jeg handler nå. Brukte å kjøpe de posene med Mindesjokolade, de koster jo en femtilapp pr stk - helt sykt!! (og helt sykt at vi faktisk dytta i oss alt sammen,,,,hehe)

Veldig glad vi er på vei bort fra det :)


#3

Carisma sa for siden:

Syns kanskje dette var værst av alt: Tallene viser at en gjennomsnittlig nordmann fikk i seg 33 kg med sukker i 2007. Det er 10 kg mindre enn i 2000.


#4

Gracella sa for siden:

Mindre?? :rolleyes:


#5

Carisma sa for siden:

Det er nok vi her inne som gjør utslaget :ja: Men uansett, 33kg?!?


#6

sirimor sa for siden:

Jeg har nok en jobb å gjøre i forhold til erstatningssnop.
Jeg vet (men vil ikke innrømme..?) at jeg legger igjen maaange penger i butikken på Atkinsbarer og sukkerfri sjokkis. Fysj og føy!!:o


#7

Fnutte sa for siden:

Jeg lurer litt på hvordan de har regnet ut dette jeg da. Og hva har de tatt med. Er det kun i brus og godterier eller har de faktisk tatt med sukkeret de putter i lightprodukter, ymse halvfabrikata, søte melkepodukter osv.

Og hvis man begynner å tenke på hvor mye raske karbohydrater folk spiser store mengder av i tillegg kan man jo bare lure på hvor mye karbohydrater folk egentlig spiser. Jeg har ikke turt å regne ut hvor mye karbohydrater jeg spiste før. Redd jeg vil dø av sjokkskade ;) :lol:


Lavkarboforumet er i en flytteprosess, denne versjonen av Lavkarbo.no er fortsatt under utvikling. Hvis du vil svare i tråden, så kan du gjøre det her.