< Tilbake til oversikten

Hurra for ketolyse

#1

Fishi2009 sa for siden:

For et år siden hadde jeg en sa, og fikk påvist PCO(S). I går var jeg til kontroll på sykehuset, med innvendig UL.

Legen fant kun 8 cyster på hver eggstokk, i motsetning til i fjor, hvor jeg hadde mellom 17 - 20 på hver! :eek: Kriteriet for diagnosen PCO(i følge han) var minimum 10 cyster på hver eggstokk, så jeg ble delvis friskmeldt!!!! :cool:

Jeg sa at jeg hadde gått på ketolyse i noen måneder, og hadde tatt av 12 kg, og han sa at dette måtte jeg bare fortsette med! :D

Helt tydelig at dette er noe som hjelper, så kanskje det blir baby på oss nå etterhvert? Hadde vært veldig ønskelig! ;)

Er så glad, bare smiler og smiler :lol:


#2

achillea sa for siden:

Kjempeflott :)
håper det blir baby på dere snart.


#3

bibi sa for siden:

Krysser fingrene. Lykke til!

:heia: :heia: :blomster:


Lavkarboforumet er i en flytteprosess, denne versjonen av Lavkarbo.no er fortsatt under utvikling. Hvis du vil svare i tråden, så kan du gjøre det her.